Söök

Kuru Villa söömaaeg katusealuse all Kuru Villas me toitlustust ei paku, kuid teie käsutuses on meie avar köök, kust leiate kõik vajalikud nõud ja muud vahendid, et valmistada endale nii hilist hommikusööki, kerget lõunat kui ka kosutavat õhtusööki. Terve päeva rannas või õues viibinuna maitseb rääbisepoegki kuninglikult ;)

Teie käsutuses on hoovis asuv katusealune koos välikamina ja puupliidiga, nii et söögitegemist saab nautida lausa värskes õhus! Tänu voldikuksele saab katusealuse alt tulevaid helisid summutada ja vajadusel kaminast tulevat sooja õhku talletada.

Söögilaua saab katta kas samasse katusealuse alla või kahekesi puhkajate puhul ka maja küljes olevale kitsukesele, kuid päikest täis terrassile. Õues toidu valmistamise ja söömise võimalus  muudavad nii Kuru Villa kui ka kokkutulnud seltskonna nautimise veelgi mõnusamaks. Pole olemas paremat asja, kui hommikukohv ja -pannkoogid värskes õhus.

Perenaise käest saab tellida hommikupüügi kala. Kuna Kuru Villas suitsuahju pole, siis tuuakse teile kokkulepitud ajaks värskelt suitsutatud kala. Maitseb see aga imehea!

KAUPLUS

Hea uudis on ka see, et ainult 1 km kaugusel (Alajõe poole) asub suvisel hooajal töötav Kuru kauplus, kust leiab kõike vajalikku suviseks toiduvalmistamiseks. Kena jalutuskäik terve perega, kuhu tasub kaasa võtta ka mõned topsid, et tee ääres kasvavaid metsmaasikaid või mustikaid korjata.